Karcher SV 1802 - Odkurzacz z funkcją prania

Karcher SE 4001 - Odkurzacz z funkcją prania Wysyłka GRATIS !!!

Karcher

1.081-130.0

Nowy

Dogłębne czyszczenie dywanu, mebli tapicerowanych czy foteli samochodowych: czyszczenie polega na rozprowadzeniu roztworu czyszczącego na powierzchni a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.

Więcej szczegółów

839,00 zł

brutto

Dogłębne czyszczenie dywanu, mebli tapicerowanych czy foteli samochodowych: czyszczenie polega na rozprowadzeniu roztworu czyszczącego na powierzchni a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.
Odkurzacze z funkcją prania skutecznie czyszczą wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa w jednym podejściu roboczym. Doskonale sprawdzają się w praniu tapicerki samochodowej czy obić meblowych. Odsysają suche zanieczyszczenia i zbierają wodę z podłóg twardych. Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne. W modelu SE 4001 opcjonalnie można zamontować filtr typu cartridge. Odkurzacze serii SE są polecane właścicielom zwierząt domowych i alergikom - wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM512 usuwają 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek.

SE 4001

Czyszczenie ekstrakcyjnePolega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem.

SE 4001

Higienicznie czyste
Odkurzacze piorące stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergie oraz dla właścicieli zwierząt domowych.

SE 4001

Zdejmowany zbiornik
Łatwy do napełniania zamykany zbiornik wody czystej wykonany z przeźroczystego tworzywa pozwalającego na kontrolę poziomu wody.

SE 4001

WATER STOP
Gdy poziom wody w zbiorniku osiągnie maksimum, turbina automatycznie wyłączy się.

 

Dane techniczne

   
Wydatek powietrza (l/s)
 
70
Podciśnienie (mbar/kPa)
 
210 / 21
Przewód zasilający (m)
 
7,5
Szerokość robocza (mm)
 
230
Maksymalna moc przyłącza (W)
 
1400
Moc pompy (W)
 
40
Wydajność spryskiwania l/min
 
1
Ciśnienie spryskiwania (bar)
 
1
Zbiornik (l)
 
4 - 4
Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A))
 
73
Napięcie V
 
230
Częstotliwość (Hz)
 
50 - 60
Ciężar bez wyposażenia (kg)
 
8
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
 
385 x 385 x 500

 

Wyposażenie standardowe

 • Wąż spryskująco-odsysający z uchwytem, 2 m, 35 mm
 • Rura do ekstrakcji, 2 szt., 0.5 m, 35 mm
 • Dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do podłóg twardych
 • Dysza podłogowa, Clips
 • Ssawka szczelinowa
 • Ssawka do tapicerki
 • RM 519
 • Filtr piankowy
 • Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.
 • Listwa odbojowa
 • Wygodny uchwyt 3 w 1
 • Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
 • Przechowywanie węża i akcesoriów na obudowie
Ciężar [kg] 8
Napięcie [V] 230
Wymiary (dł. x szer. x wys.) [mm] 385x385x500
Kabel zasilający [m] 7,5
Moc pompy [W] 40
Maks. podciśnienie [mbar] 210
Pojemność zbiornika [l] 4 - 4
Częstotliwość [Hz] 50-60
Ciśnienie spryskiwania / tłoczenia [bar] 1
Wydajność spryskiwania [l/min] 1
Szerokość robocza [cm] 23
Wydatek powietrza [l/s] 70
Moc [W] 1400

Brak przewoźników dla tego produktu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Karcher SE 4001 - Odkurzacz z funkcją prania Wysyłka GRATIS !!!

Karcher SE 4001 - Odkurzacz z funkcją prania Wysyłka GRATIS !!!

Dogłębne czyszczenie dywanu, mebli tapicerowanych czy foteli samochodowych: czyszczenie polega na rozprowadzeniu roztworu czyszczącego na powierzchni a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.

W jubileuszowym roku 2010, przedsiębiorstwo rodzinne Kärcher zanotowało znaczny wzrost sprzedaży, zwiększyło udział w globalnym rynku urządzeń i środków czyszczących oraz stworzyło wiele nowych miejsc pracy. Firma odnotowała największą sprzedaż (7.3 mln sprzedanych urządzeń) oraz najwyższe obroty (1,5 mld euro) w swojej 75-letniej historii. 

Kolejny raz innowacyjność była jednym z najważniejszych czynników rozwoju firmy. Na rynek wprowadzono ponad 150 nowych urządzeń, w tym BD 50/40 RS – doskonale zwrotną szorowarkę typu step-on, HDS 5 / 11 U - urządzenie wysokociśnieniowe nowej klasy "Upright” oraz Home Line, czyli urządzenia stworzone z myślą o  sektorze elektrycznym. W roku 2010 firma Kärcher skupiła się także na społecznej odpowiedzialności  - wspierała charytatywne,  społeczne i kulturalne  instytucje w wielu krajach na świecie oraz była aktywnie zaangażowana w ochronę środowiska. Wśród najważniejszych działań społecznych były projekty niesienia  pomocy - w postaci dostarczenia wody pitnej i urządzeń do gotowania - osobom poszkodowanym przez klęski żywiołowe na Haiti, w Chile i Pakistanie. Technologia Kärcher odegrała także ważną rolę w konserwacji cennych zabytków architektury m.in. wyczyszczono statue Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro  oraz usunięto  uporczywe osady z mostu Nihonbashi w Tokio.