Stopki wibracyjne

Stopki wibracyjne

Jest 3 produktów.
Stopki wibracyjne skonstruowane zostały z myślą o zagęszczaniu piasku, żwiru, gliny i innych materiałów spoistych, gdzie wymagany jest wysoki stopień utwardzenia nawierzchni. Dzięki niewielkim rozmiarom i zwartej budowie maszyny te idealnie nadają się do pracy w ciasnych przestrzeniach, takich jak wykopy oraz podczas napraw i konserwacji dróg.
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Filtruj przez:

Dostępność
Producent
 • Hitachi ZV65R Wysyłka GRATIS !!!
  ZV65R

  Stopka wibracyjna HITACHI ZV65R(H). Uniwersalny ubijak wibracyjny o wadze 65kg. Idealnie dobrane parametry robocze pozwalają osiągnąć wysoki stopień zagęszczenia gruntu wymagany. Niski poziom wibracji na rączce operatora oraz łatwość obsługi czyni z niego narzędzie dla firm instalatorskich, drogowych i budowlanych.

  7 478,00 zł
   
 • Hitachi ZV75R Wysyłka GRATIS !!!
  ZV75R

  Stopka wibracyjna HITACHI ZV75R(H). Uniwersalny ubijak wibracyjny ważący 76kg przeznaczony do prac zagęszczających w trudno dostępnych miejscach. Idealnie rozłożona siła ciężkości oraz wysokie parametry pozwalają osiągnąć wysoki stopień zagęszczania gruntu wymagany przy pracach naprawczych dróg i poboczy.

  8 296,00 zł
   
 • Hitachi ZV85R Wysyłka GRATIS !!!
  ZV85R

  Stopka wibracyjna HITACHI ZV85R(H). Ciężki ubijak wibracyjny ważący 84kg przeznaczony do zagęszczania gruntu, dróg i poboczy. Maszyna napędzana jest mocnym silnikiem GX120 (3,5KM). Doskonale sprawdza się w wykopach i kanałach, wszędzie tam, gdzie ważna jest wysoka wydajność w połączeniu z wysokim stopniem zagęszczenia gruntu.

  8 296,00 zł
   

Stopki wibracyjne

Informacja

Opinie o AgroSerwis na Opineo.pl