Dmuchawy spalinowe

Dmuchawy spalinowe

W tej kategorii nie ma produktów.

Duża moc, wytrzymałość, doskonałe parametry pracy – każda dmuchawa spalinowa dostępna w sklepie AgroSerwis to sprzęt najwyższej jakości, zapewniający skuteczność i funkcjonalność użytkowania. W ofercie sklepu przygotowane zostały urządzenia, których parametry pozwalają na wydajną pracę oraz wygodę używania. Większość modeli posiada system antywi...

Duża moc, wytrzymałość, doskonałe parametry pracy – każda dmuchawa spalinowa dostępna w sklepie AgroSerwis to sprzęt najwyższej jakości, zapewniający skuteczność i funkcjonalność użytkowania. W ofercie sklepu przygotowane zostały urządzenia, których parametry pozwalają na wydajną pracę oraz wygodę używania. Większość modeli posiada system antywibracyjny, dzięki czemu zapewnia ochronę przed skutkami zbyt wysokiej częstotliwości drgań. Wygodny system nośny ułatwi korzystanie z dmuchawy - niektóre modele wyposażone są w wygodny system szelek, inne posiadają rączkę do trzymania. Wysoka wydajność silników w naszych dmuchawach zapewnia korzystną relację pobieranej mocy do skuteczności. Ponadto niektóre modele można przekształcić na odkurzacze, zbierające zanieczyszczenia do pojemnika.

Odkurzacze ogrodowe, domowe, garażowe znajdą Państwo również w zakładce Odkurzacze domowe i ogrodowe.

Dmuchawy spalinowe marki Stihl

Proponujemy Państwu dmuchawy spalinowe Stihl – cenionego producenta sprzętu do techniki leśnej i prac na ogrodzie. Dmuchawa do liści jest rozwiązaniem, dzięki któremu szybko i dokładnie można uprzątnąć zarówno podwórze, jak i chodnik, ścieżkę czy większą powierzchnię trawnika, działki, parkingu. Dmuchawa do liści Stihl zapewnia trwałość i niezawodność – zachęcamy do zapoznania się ze wszystkim produktami marki Stihl i innych producentów. Rozwiązania takie jak wielofunkcyjne uchwyty z możliwością regulacji bez użycia narzędzi, regulowana długość dyszy czy system antywibracyjny pozwalają korzystać z urządzeń Stihl wygodnie, pewnie i bez problemów związanych z nieintuicyjną obsługą.

Mniej
Więcej