Lista produktów producenta: Hecht Polska

Marka HECHT® jest najważniejszą częścią asortymentu produktów firmy HECHT. Każdy produkt oferowany w ramach tej marki został starannie wybrany i przetestowany przed wprowadzeniem do sprzedaży, aby wszystkie spełniały wysokie standardy jakości. Wszystkie produkty z tej linii spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące niezawodności, mają zapewnioną dostępność części zamiennych przez cały okres ich użytkowania.

akże wówczas ważne jest wsparcie serwisowe we wszystkich państwach, w których sprzedawane są produkty HECHT®. Każdy produkt musi wytrzymać twarde profesjonalne warunki, chociaż jest przeznaczony głównie do użytku hobbystycznego.


Doświadczeni i wysoko wykwalifikowani technicy są odpowiedzialni za dobór elementów w wielu produktach HECHT® i stale pracują nad poprawą jakości i dalszym udoskonalaniem wyrobów. Oczywiście robimy również długoterminowe testy eksploatacyjne przy dużych obciążeniach i podczas tego procesu możemy wykryć wszelkie ukryte wady, które nie pojawią się w trakcie badań CE, GS, EMC, EURO II i innych niezbędnych podczas procesów certyfikacji, których pozytywne ukończenie jest warunkiem sprzedaży tych produktów w krajach UE.


Nasz własny rozwój i bezpośrednia współpraca z zakładami produkcyjnymi pozwala nam na wyeliminowanie marży dystrybutorów i pośredników bez wpływu na jakość produktu. Jesteśmy dumni z faktu, że staliśmy się dostawcą, który zna potrzeby polskich ogrodników i właścicieli domów. Umożliwiamy im wykorzystanie wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia ogrodu i innych urządzeń, w rozsądnych cenach. Obecnie produkty nasze są z powodzeniem eksportowane do innych krajów UE, takich jak: Łotwa, Litwa, Holandia, Rumunia, Grecja, ale także poza granice UE - Ukraina.


Mamy nadzieję, że docenią Państwo naszą starannie wybraną gamę produktów pod naszą marką HECHT®, mając możliwość wyboru spośród szerokiej gamy urządzeń ogrodowych, które mogą ułatwić prawie każdą pracę w ogrodzie i wokół domu.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kategorie

Informacja

Producenci

Opinie o AgroSerwis na Opineo.pl