Lista produktów producenta: Zucchetti Centro Sistemi Spa

Zucchetti Centro Sistemi Spa powstała w 1985 roku jako Software House: dzięki innowacyjności założyciela Fabrizio Bernini, dziś prezes i akcjonariusz, szybko zajęła miejsce na rynkach automatyki i robotyki na świecie.  Od listopada 2000 roku, Zucchetti Centro Sistemi Spa jest częścią Holdingu Zucchetti Spa, jednej z wiodących firm teleinformatycznych we Włoszech.

Firma składa się z pięć jednostek biznesowych (Automation, Healthcare, Innovation, Robotics, Software), które spełniają potrzebę dywersyfikacji i rozszerzenia wiedzy zdobytej przy projektowaniu oprogramowania zarządczego na różnych, uzupełniających się polach, w celu zapewnienia doskonałości w trzech obszarach: technologii informacyjnych, elektroniki i mechaniki.


Innowacja jako kultura. Odwaga, aby wyobrazić sobie i stworzyć produkt, który jeszcze nie istnieje, ale może poprawić i uprościć codzienne życie klienta.  Innowacja to widzieć to co widzą wszyscy i pomyśleć o tym o czym nie pomyślał jeszcze nikt. Niezależne idee i projekty, które mogą być stosowane we wszystkich działach firmy są opracowywane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów pracujących wewnątrz “Laboratorium Idei” prawdziwej siły napędowej Działu Badań i Rozwoju utworzonego w 2005 roku.


ZCS otrzymał wiele wyróżnień i nagród w dziedzinie innowacji; jedną z najbardziej prestiżowych jest nagroda nagród dla innowacji, ustanowiona przez Radę Ministrów Włoch.  ZCS, jeden z najbardziej innowacyjnych w 2010 roku, otrzymał ponownie nagrodę w 2014 roku za "podejście do innowacji, zaangażowanie kierownictwa i odpowiedzialność społeczną jako przewagę konkurencyjną."

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kategorie

Informacja

Producenci

Opinie o AgroSerwis na Opineo.pl