Olej STIHL do silników dwusuwowych 100 ml (na 5 litrów)

Stihl Stihl

0781 319 8401

Nowy

Olej do silników dwusuwowych na bazie olejów mineralnych. Specjalnie opracowany na potrzeby silników STIHL. Bardzo dobre właściwości smarne, duża czystość silnika i efektywne spalanie.

Więcej szczegółów

5,40 zł

brutto

Klasa wydajności: JASO-FB, ISO-L-EGB.
Proporcje mieszanki 1:50 - 100 ml na 5 l paliwa
Pojemność: 100 ml

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

Smar uniwersalny STIHL 80 g do nożyc i pilarek

Używany do smarowania przekładni wszystkich rodzajów nożyc do żywopłotów i pilarek STIHL. Dzięki doskonałej lepkości i odpowiedniej konsystencji smar pozostaje również na otwartych częściach przekładni. Zastosowane dodatki uszlachetniające redukują zużycie powodowane tarciem.

Produkty Stihl online


W sklepie online znajdą Państwo szeroką ofertę produktów producenta Stihl. Oferujemy zarówno wysokiej jakości sprzęt – urządzenia niezbędne w technice leśnej, sadownictwie czy pracach ogrodowych – oraz liczne akcesoria do konserwacji tego sprzętu. AgroSerwis online to ceniony dostawca – przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment, w którym mogą Państwo wybrać urządzenia Stihl dopasowane do swoich potrzeb.


Sprzedaż produktów STIHL oraz VIKING możliwa jest tylko i wyłącznie w naszej placówce w Nysie przy ul. Kruczkowskiego 2. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.