STIHL BR 450 - dmuchawa plecakowa + olej gratis

Stihl Stihl

4244 011 1635

Nowy

Dmuchawy Stihl

Producent Stihl dostarcza swoim klientom wyjątkowej klasy sprzęt, w tym dmuchawy – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną w sklepie AgroSerwis. Oferujemy dmuchawy Stihl pozwalające na szybkie i wydajne oczyszczanie powierzchni płaskich o dużej powierzchni. Dzięki nowoczesnej konstrukcji nośnej dmuchawy Stihl są bardzo wygodne dla użytkownika i pozwalają na komfortową pracę.

Dmuchawa plecakowa Stihl BR 450 – olej gratis

Dmuchawa Stihl BR 450 zapewnia wydajną pracę – dzięki możliwości regulacji dyszy bez konieczności wykorzystania narzędzi można dostosować urządzenie do swoich potrzeb. System antywibracyjny chroni użytkownika przed konsekwencjami wstrząsów o dużej częstotliwości.

Dla klientów naszego sklepu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – do każdej dmuchawy Stihl dołączamy gratis olej! Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty promocyjnej.

Więcej szczegółów

1 949,00 zł

brutto

Cechy szczególne:

 

Silnik STIHL 2-MIX

Silnik dwusuwowy w technologi 2-MIX przekonuje znakomitą mocą i wysokim momentem obrotowym. Pomimo wysokiej mocy, silnik emituje niewielką ilość szkodliwych substancji i spełnia tym samym surowe normy emisji spalin EU II.

 

Komfortowy system nośny

Wyposażony w regulację wysokości i nachylenia oraz przewiewną wyściółkę na plecach, zapewnia niemęczącą pracę nawet w przypadku długotrwałych zastosowań.

 

System antywibracyjny STIHL

Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

 

Uchwyt wielofunkcyjny

Elementy obsługi silnika zostały zintegrowane w uchwycie. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia.

 

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

 

Regulacja uchwytu bez użycia narzędzi

Położenie uchwytu można zoptymalizować odpowiednio do wzrostu użytkownika bez używania narzędzi.

 

Regulowana długość dyszy

Dysza jest regulowana w sposób bezstopniowy odpowiednio do wzrostu użytkownika lub wykonywanych prac.

 

Pojemność skokowa (cm3) 63,3
Ciężar (kg) 11,5
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 102
Poziom mocy akustycznej (dB(A)) 108
Wartość drgań (m/s2) 2,5
Siła nadmuchu (połączenie prędkości powietrza z wydajnością turbiny) (N) 28
Prędkość powietrza (m/s) z dyszą okrągłą / dyszą płaską 83 / -
Wydajność turbiny (m3/h) z dyszą okrągłą / dyszą płaską 1090 / -
Maks. prędkość powietrza (m/s) 99
Maks. wydajność turbiny (m3/h) 1430
Dysza okrągła / dysza płaska tak / -
Pas piersiowy / pas biodrowy wyposażenie dodatkowe / wyposażenie dodatkowe
Przystawka "odkurzacz" -
System antywibracyjny Stihl tak
Stihl ElastoStart tak
Stihl ErgoStart (E) -
Stihl ElektroStart (F) -
Katalizator (D) -
Silnik STIHL 2-MIX/4-MIX 2-MIX

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

Olej STIHL do silników dwusuwowych HP SUPER 1l z dozownikiem (na 50l paliwa)

Olej silnikowy półsyntetyczny, o wysokiej sprawności, do silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem i silników 4-MIX, we wszystkich zakresach zastosowania i wszystkich strefach klimatycznych. Wysokiej jakości syntetyczne komponenty Stihl zapewniają czyste spalanie paliwa, doskonałe właściwości rozruchowe oraz niską emisję spalin ("brak dymienia"). Redukuje to osadzanie się nagaru w komorze spalania i układzie wydechowym. Nadaje się do silników z katalizatorem.

Produkty Stihl online


W sklepie online znajdą Państwo szeroką ofertę produktów producenta Stihl. Oferujemy zarówno wysokiej jakości sprzęt – urządzenia niezbędne w technice leśnej, sadownictwie czy pracach ogrodowych – oraz liczne akcesoria do konserwacji tego sprzętu. AgroSerwis online to ceniony dostawca – przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment, w którym mogą Państwo wybrać urządzenia Stihl dopasowane do swoich potrzeb.


Sprzedaż produktów STIHL oraz VIKING możliwa jest tylko i wyłącznie w naszej placówce w Nysie przy ul. Kruczkowskiego 2. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.