STIGA SBL 24 AE - Dmuchawa akumulatorowa

Stiga Stiga

275000321/S17

Nowy

Dmuchawy do liści firmy STIGA to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ceni sobie porządek wokół posesji. Urządzenia te pozwalają w łatwy i szybki sposób uprzątnąć zalegające liście oraz inne zanieczyszczenia. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Najwyższej klasy wykonanie zapewnia bezawaryjną eksploatację przez długie lata, a idealnie dobrane parametry sprawiają, że dmuchawy znakomicie sprawdzają się w swojej roli.

Więcej szczegółów

599,00 zł

brutto

Zdmuchnij wszystko co stoi na Twojej drodze. Dmuchawa akumutorowa SBL 24 AE urządzenie, które wpisuje się w grupę urządzeń nagrodzonych na poczatku 2017 roku Złotym Medalem MTP w Poznaniu. Reguluj siłę z jaką chcesz zdmuchiwać piasek czy liście. Postaw na urządzenie z akumulatorem i ładowarką w zestawie. Postaw na markę STIGA!

Silnik szczotkowy
Zasilanie 24 V
Moc silnika 280 W
W zestawie akumulator tak
W zestawie ładowarka tak
Średni czas pracy (+/- 20%) 20 min
Prędkość maksymalna 15 500 rpm
Miękki uchwyt tak
Maksymalna wydajność turbiny 4,2 m³/min
Maksymalna prędkość powietrza 60 m/s
Wielkość opakowania 450 X 175 X 250 mm
Poziom wibracji 1,82 m/s²
Poziom hałasu 89 dB(A)
* Czas pracy zmierzony na akumulatorze o pojemności 4 Ah
Waga 2,5 kg
Nr art. 275000321/S17

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

STIGA Voltage Combi 50 S AE - Kosiarka akumulatorowa

Skoś problem zaniedbanej trawy Nowoczesne i wydajne kosiarki elektryczne i akumulatorowe to rozwiązania dla osób, które nie tylko cenią sobie komfort pracy przy użyciu sprzętu najwyższej jakości, ale też przy tym pracę cichą i wydajną. Poza tym nasze urządzenia charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą, na co wpływ ma między innymi lekki korpus, czy ergonomiczna rączka.

Stiga oferuje sprzęt ogrodniczy: kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosiarki samojezdne, kosy, podcinarki, glebogryzarki, odśnieżarki.