STIGA SAB 80 AE - Dmuchawa akumulatorowa

Stiga Stiga

275020088/S16

Nowy

Dmuchawy do liści firmy STIGA to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ceni sobie porządek wokół posesji. Urządzenia te pozwalają w łatwy i szybki sposób uprzątnąć zalegające liście oraz inne zanieczyszczenia. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Najwyższej klasy wykonanie zapewnia bezawaryjną eksploatację przez długie lata, a idealnie dobrane parametry sprawiają, że dmuchawy znakomicie sprawdzają się w swojej roli.

Więcej szczegółów

879,00 zł

brutto

Nasilniejsza spośród akumulatorowych dmuchaw. STIGA SAB 80 AE. Dmuchawa, która robi różnicę. Reguluj dowolnie moc z jaką chcesz pracować. Daj się przekonać mocy silnika bezszczotkowego zasilanego 80 woltowym akumulatorem. Pracuj cicho, wydajnie bez zanieczyszczania środowiska w otoczeniu swojego miejsca zamieszkania! Bądź eco ze STIGA!

Silnik bezszczotkowy
Zasilanie 80 V
W zestawie akumulator nie
W zestawie ładowarka nie
Średni czas pracy (+/- 20%) 30 min *
Prędkość maksymalna 22 500 rpm
Miękki uchwyt tak
Maks. wydajność turbiny m3/h 14,1 m3/min
Maks. prędkość powietrza 56 m/s
Zestaw odkurzający nie
Wielkość opakowania 245 X 645 X 280 mm
* Czas pracy zmierzony na akumulatorze o pojemności 2,5 Ah
Poziom hałasu 100 dB(A)
Waga 2,7 kg
Nr art. 275020088/S16

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

STIGA Voltage Combi 50 S AE - Kosiarka akumulatorowa

Skoś problem zaniedbanej trawy Nowoczesne i wydajne kosiarki elektryczne i akumulatorowe to rozwiązania dla osób, które nie tylko cenią sobie komfort pracy przy użyciu sprzętu najwyższej jakości, ale też przy tym pracę cichą i wydajną. Poza tym nasze urządzenia charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą, na co wpływ ma między innymi lekki korpus, czy ergonomiczna rączka.

Stiga oferuje sprzęt ogrodniczy: kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosiarki samojezdne, kosy, podcinarki, glebogryzarki, odśnieżarki.