Łańcuch STIHL Rapid Super .325'' 1,6mm (prowadnica 37 cm)

Stihl Stihl

3639 000 0062

Nowy

Parametry łańcucha: Typ łańcucha Rapid Super, Szerokość ogniwa prowadzącego 1,6mm, Podziałka łańcucha .325''

Więcej szczegółów

51,00 zł

brutto

Łancuch Rapid Super - Wysokowydajna piła łańcuchowa do profesjonalnych zastosowań w leśnictwie. Zastosowanie: Ścinka, przycinanie na długość, okrzesywanie w średnich i dużych zasobach leśnych za pomocą urzadzeń o średniej i dużej mocy.

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

Smar uniwersalny STIHL 80 g do nożyc i pilarek

Używany do smarowania przekładni wszystkich rodzajów nożyc do żywopłotów i pilarek STIHL. Dzięki doskonałej lepkości i odpowiedniej konsystencji smar pozostaje również na otwartych częściach przekładni. Zastosowane dodatki uszlachetniające redukują zużycie powodowane tarciem.

Produkty Stihl online


W sklepie online znajdą Państwo szeroką ofertę produktów producenta Stihl. Oferujemy zarówno wysokiej jakości sprzęt – urządzenia niezbędne w technice leśnej, sadownictwie czy pracach ogrodowych – oraz liczne akcesoria do konserwacji tego sprzętu. AgroSerwis online to ceniony dostawca – przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment, w którym mogą Państwo wybrać urządzenia Stihl dopasowane do swoich potrzeb.


Sprzedaż produktów STIHL oraz VIKING możliwa jest tylko i wyłącznie w naszej placówce w Nysie przy ul. Kruczkowskiego 2. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.