Łańcuch STIHL Rapid Duro3 325' 1,5 (rolka 25')

Stihl Stihl

3666 000 0460

Nowy

Nowa piła łańcuchowa z twardego stopu metali 325" Rapid Duro 3 nawet przy ekstremalnych obciążeniach pozostaje co najmniej cztery razy dłużej ostra niż standardowe piły łańcuchowe.

Więcej szczegółów

879,70 zł

brutto

Dzięki niezwykle twardym zębom tnącym piła łańcuchowa nie ulega stępieniu nawet podczas kontaktu z piaszczystym podłożem.
Także cięcie drewna pokrytego resztkami betonu nie stanowi żadnego problemu.
Dodatkowo Rapid Duro to łańcuch o niskim poziomie wibracji i niewielkiej skłonności do odbić.
Idealny do cięcia drewna zmrożonego,zabrudzonego a także zapiaszczonego np.desek pochodzących z szalunków budowlanych,podkładów kolejowych itp.

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

Olej STIHL do silników dwusuwowych HP SUPER 1l z dozownikiem (na 50l paliwa)

Olej silnikowy półsyntetyczny, o wysokiej sprawności, do silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem i silników 4-MIX, we wszystkich zakresach zastosowania i wszystkich strefach klimatycznych. Wysokiej jakości syntetyczne komponenty Stihl zapewniają czyste spalanie paliwa, doskonałe właściwości rozruchowe oraz niską emisję spalin ("brak dymienia"). Redukuje to osadzanie się nagaru w komorze spalania i układzie wydechowym. Nadaje się do silników z katalizatorem.

Produkty Stihl online


W sklepie online znajdą Państwo szeroką ofertę produktów producenta Stihl. Oferujemy zarówno wysokiej jakości sprzęt – urządzenia niezbędne w technice leśnej, sadownictwie czy pracach ogrodowych – oraz liczne akcesoria do konserwacji tego sprzętu. AgroSerwis online to ceniony dostawca – przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment, w którym mogą Państwo wybrać urządzenia Stihl dopasowane do swoich potrzeb.


Sprzedaż produktów STIHL oraz VIKING możliwa jest tylko i wyłącznie w naszej placówce w Nysie przy ul. Kruczkowskiego 2. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.