Łańcuch STIHL Rapid Super 404' 1,6 (prowadnica 90 cm)

Stihl Stihl

3946 000 0104

Nowy

Wysokowydajna piła łańcuchowa gwarantująca doskonałą jakość cięcia podczas zastosowań profesjonalnych w leśnictwie. Polecana do urządzeń wyposażonych w silnik o mocy powyżej 2,5 kW. Odpowiednia również do cięcia twardego i zmarzniętego drewna.

Podziałka: .404''

Szerokość ogniwa prowadzącego: 1,6 mm

128,00 zł

brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

Olej STIHL do silników dwusuwowych HP SUPER 1l z dozownikiem (na 50l paliwa)

Olej silnikowy półsyntetyczny, o wysokiej sprawności, do silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem i silników 4-MIX, we wszystkich zakresach zastosowania i wszystkich strefach klimatycznych. Wysokiej jakości syntetyczne komponenty Stihl zapewniają czyste spalanie paliwa, doskonałe właściwości rozruchowe oraz niską emisję spalin ("brak dymienia"). Redukuje to osadzanie się nagaru w komorze spalania i układzie wydechowym. Nadaje się do silników z katalizatorem.

Produkty Stihl online


W sklepie online znajdą Państwo szeroką ofertę produktów producenta Stihl. Oferujemy zarówno wysokiej jakości sprzęt – urządzenia niezbędne w technice leśnej, sadownictwie czy pracach ogrodowych – oraz liczne akcesoria do konserwacji tego sprzętu. AgroSerwis online to ceniony dostawca – przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment, w którym mogą Państwo wybrać urządzenia Stihl dopasowane do swoich potrzeb.


Sprzedaż produktów STIHL oraz VIKING możliwa jest tylko i wyłącznie w naszej placówce w Nysie przy ul. Kruczkowskiego 2. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.