John Deere R40EL - 10 lat gwarancji Wysyłka 24h !!

John Deere John Deere

325HSA

Nowy

Kompaktowa, lekka i mocna – kosiarka R40EL to doskonałe rozwiązanie do mniejszych ogrodów.

10 LAT GWARANCJI NA OBUDOWĘ !!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 329,00 zł

brutto

Wspomagany wentylatorem system zbierający TurboStar™

 

Wspomagany wentylatorem system zbierający TurboStar™
Jedyny w swoim rodzaju system TurboStar™ zapewnia doskonałą wydajność zbioru podczas pracy, szczególnie przy wykorzystywaniu mniejszych wysokości koszenia. Jest to efektem wyposażenia podwozia we wbudowany wentylator, tworzący dodatkowy przepływ powietrza ponad ostrzami, na czym bazują tradycyjne kosiarki. Ten dodatkowy przepływ powietrza tworzy efekt mocnego podciśnienia, które skutecznie zasysa ścinki trawy do zbiornika, zapewniając doskonałe koszenie.

 

Obudowa wysokiej jakości

 

Głowica wysokiej jakości
Kosiarka R40EL wyposażona jest w 40-centymetrową (15-calową) polipropylenową obudowę wysokiej jakości. Jakość konstrukcji została podkreślona 10-letnią gwarancją konsumencką udzieloną na tę głowicę. Oprócz swojej mocy obudowa jest także lekka, co ułatwia obsługę kosiarki.

 

Prosta regulacja wysokości koszenia

 

Prosta regulacja wysokości koszenia
W przypadku kosiarki R40EL wysokością koszenia steruje jeden przycisk, znacznie ułatwiając operatorowi dokonywanie zmian. Umożliwia to wybór wysokości w zakresie od 25 do 75 mm (1 – 3 cali) w zależności od pory roku i wymogów pielęgnacji trawy.

 

Solidne koła

 

Solidne koła
Koła są całkowicie zamknięte, co eliminuje możliwość gromadzenia się w nich ściętej trawy, zbudowane są z wysoce trwałego tworzywa sztucznego. Wyposażone są również w łożyska kulkowe, co zmniejsza nakład sił operatora podczas manewrowania maszyną.

 

Regulowana kierownica

 

Regulowana kierownica
W celu dostosowania do różnych parametrów wzrostu operatora oraz jego indywidualnych preferencji, ustawienie kierownicy można w szybki i łatwy sposób skorygować do wstępnie ustawionych położeń za pomocą dwóch dolnych pokręteł.

 

Silnik o dużej mocy

 

Silnik o dużej mocy

 

W celu zapewnienia niezawodności i stałej wydajności, kosiarka R40EL jest wyposażona w silnik indukcyjny o mocy 1,3 kW. 

Układ „zone-start” wymaga rozruchu silnika zza kierownicy oraz naciśnięcia przełącznika obecności operatora, który znajduje się również na kierownicy. Po zwolnieniu przełącznika następuje zatrzymanie pracy silnika i ostrza.
 
 

 

Dane techniczne:

 

Zalecana powierzchnia Do 600 m²
Szerokość koszenia 40cm 
Producent silnika Briggs & Stratton
Moc silnika elektryczny 1,3 kW 1300 Watt
Napęd pchana
Wysokość koszenia
Regulowana centralnie 22-80 mm
Właczanie / wyłączanie przycisk
Uchwyt regulowany i składany
Obudowa aluminium
Koła 150/180 mm, łożyska kulkowe
Masa 22 kg
Poziom hałasu 96 dB

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

John Deere X584 z agregatem 122 cm + olej - NEGOCJUJ CENĘ - ZADZWOŃ !

Koś na stokach, radź sobie w ciężkich sytuacjach i ułatwiaj zadania ogrodowe dzięki funkcji czterech kół skrętnych. Kosiarka samojezdna X584 jeździ tam gdzie chcesz i podejmuje się trudnych zadań, które należy wykonać. W jaki sposób? Szeroki rozstaw osi zapewnia stabilność na stokach. Uciąg może być łatwo zwiększony poprzez naciśnięcie pedału. Wytrzymała rama zapewnia niezrównaną wydajność i funkcje, jak pokładowy wskaźnik wypoziomowania zapewniają doskonałe rezultaty za każdym razem. Na każdy teren wielozadaniowa kosiarka samojezdna X584.


Kosiarka samojezdna X584 Accel Deep 122 cm

Firma John Deere została założona w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmia zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. Jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią — rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem. W firmie John Deere nigdy nie zapomniano i nigdy nie sprzeciwiono się najważniejszym wartościom uznawanym przez założyciela firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności. Te wartości determinują nasz sposób pracy, jakość naszych produktów oraz niezrównaną obsługę, jaką zawsze staramy się zapewnić klientom, inwestorom i pracownikom.