STIGA Combi 40 E 1600W Wysyłka GRATIS !

Stiga Stiga

294380068/S14

Nowy

Mówią, że małe jest piękne. Najlepszym potwierdzeniem tego powiedzenia jest ta kompaktowa, ale jednocześnie bardzo solidna kosiarka. Idealny wybór dla posiadaczy kameralnych i urokliwych przydomowych ogrodów. Jej ergonomiczna konstrukcja oraz bardzo cicha praca sprawi, że urok twojej przydomowej oazy pozostanie niezakłócony, a ty będziesz cieszyć się widokiem pięknego trawnika każdego dnia.

Więcej szczegółów

875,00 zł

brutto

Nowoczesne i wydajne kosiarki elektryczne to rozwiązania dla osób, które nie tylko cenią sobie komfort pracy przy użyciu sprzętu najwyższej jakości, ale też pracę cichą i wydajną. Poza tym nasze kosiarki elektryczne charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą, na co wpływ ma między innymi lekki korpus, czy ergonomiczna rączka.

Firma Stiga od lat specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości kosiarek. Wieloletnia obecność na rynku nakazuje wciąż stawiać pytania o zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki tym pytaniom znajdują odpowiedzi, które pozwalają tworzyć zaawansowane technologicznie sprzęty. A wśród nich znajdą Państwo doskonałej jakości maszyn ogrodowych.

Ponieważ potrzeby naszych klientów są różne, różne muszą być też nasze kosiarki – zarówno modele elektryczne, spalinowe, akumulatorowe, ręczne, jak i traktorki ogrodowe. Ich różne modele doskonale wpisują się w oczekiwania właścicieli małych, średnich, jak i dużych ogrodów. Wszystkie łączy oczywiście doskonała jakość użytych komponentów. Ale już na przykład system koszenia bywa różny. I my za zadanie stawiamy sobie, by wyjaśnić Państwu, czym systemy te różnią się między sobą i pomóc wybrać ten, który pomoże zadbać o trawnik jak najlepiej. Pozostając do dyspozycji, zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą.

DANE TECHNICZNE:

Silnik 1600 W
System koszenia zbieranie, mulczowanie, tylny wyrzut
Szerokość koszenia 38 cm
Korpus polipropylen
Szerokość korpusu 40 cm
Regulacja wysokości koszenia centralna
Ilość pozycji wysokości koszenia 6 pozycji
Zakres wysokości koszenia 25 - 75 mm
Pojemność kosza 40 L
Napęd nie
Koła 150 / 250 mm, rowkowane
Uchwyt transportowy - przód tak
Obszar roboczy 300 do 900 m²
Typ kosza plastikowy
Składana kierownica tak
Regulowana kierownica tak
Wielkość opakowania 744 X 451 X 485 mm
Poziom wibracji 1,87 m/s²
Typ kierownicy płaska z klamrami, komfortowym włącznikiem i miękkim uchwytem
Zmierzony poziom hałasu 92,2 dB(A)
Rodzaj opakowania wszystkie kolory
Waga 13 kg
Nr art. 294380068/S14

Kupujesz u Autoryzowanego Partnera Stiga

Prowadzimy również Autoryzowany Serwis StigaUWAGA !! GWARANCJA DOSTAWY W  24 h DOOR TO DOOR

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

STIGA Voltage Combi 50 S AE - Kosiarka akumulatorowa

Skoś problem zaniedbanej trawy Nowoczesne i wydajne kosiarki elektryczne i akumulatorowe to rozwiązania dla osób, które nie tylko cenią sobie komfort pracy przy użyciu sprzętu najwyższej jakości, ale też przy tym pracę cichą i wydajną. Poza tym nasze urządzenia charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą, na co wpływ ma między innymi lekki korpus, czy ergonomiczna rączka.

Stiga oferuje sprzęt ogrodniczy: kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosiarki samojezdne, kosy, podcinarki, glebogryzarki, odśnieżarki.