KARCHER HDS 5/15U Myjka ciśnieniowa GORĄCA Wąż 20m HIT

Karcher Karcher

1.064-912.0

Nowy

9 695,44 zł

brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

KARCHER PUZZI 10/1 odkurzacz piorący PERŁOWY MAXI+

AGRO-SERWIS Nysa

autoryzowany partner firmy KARCHER

Masz pytania ?

Chętnie odpowiemy na wszystkie

  • tel. (77) 431 08 37
  • mob. 514 806 187 - infolinia 24h
  • allegro@agroserwis.org.pl

Zestaw dostępny na magazynie

Wysyłka już w godzinę od złożenia zamówienia

W jubileuszowym roku 2010, przedsiębiorstwo rodzinne Kärcher zanotowało znaczny wzrost sprzedaży, zwiększyło udział w globalnym rynku urządzeń i środków czyszczących oraz stworzyło wiele nowych miejsc pracy. Firma odnotowała największą sprzedaż (7.3 mln sprzedanych urządzeń) oraz najwyższe obroty (1,5 mld euro) w swojej 75-letniej historii. 

Kolejny raz innowacyjność była jednym z najważniejszych czynników rozwoju firmy. Na rynek wprowadzono ponad 150 nowych urządzeń, w tym BD 50/40 RS – doskonale zwrotną szorowarkę typu step-on, HDS 5 / 11 U - urządzenie wysokociśnieniowe nowej klasy "Upright” oraz Home Line, czyli urządzenia stworzone z myślą o  sektorze elektrycznym. 


W roku 2010 firma Kärcher skupiła się także na społecznej odpowiedzialności  - wspierała charytatywne,  społeczne i kulturalne  instytucje w wielu krajach na świecie oraz była aktywnie zaangażowana w ochronę środowiska. Wśród najważniejszych działań społecznych były projekty niesienia  pomocy - w postaci dostarczenia wody pitnej i urządzeń do gotowania - osobom poszkodowanym przez klęski żywiołowe na Haiti, w Chile i Pakistanie. Technologia Kärcher odegrała także ważną rolę w konserwacji cennych zabytków architektury m.in. wyczyszczono statue Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro  oraz usunięto  uporczywe osady z mostu Nihonbashi w Tokio.