Nowy POMPA ZANURZENIOWA AL-KO DIVE 5500/3 PREMIUM PLUS + Powiększ

POMPA ZANURZENIOWA AL-KO DIVE 5500/3 PREMIUM PLUS +

AL-KO AL-KO

113036

Nowy

Ta pompa głębinowa łączy zalety pompy zanurzeniowej i pompy ogrodowej – duża wydajność i stale wysokie ciśnienie.  bezawaryjność, moc, niemiecka jakość, Austriacka produkcja  - to wyróżnia ten model na tle konkurencji.

Więcej szczegółów

611,00 zł

brutto

Pompa zanurzeniowa AL-KO AL-KO DIVE 5500/3 Premium

Najnowsza dostawa! 

TERAZ najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku

Maksymalna wysokość podnoszenia aż 40 metrów 

Ta pompa głębinowa łączy zalety pompy zanurzeniowej i pompy ogrodowej – duża wydajność i stale wysokie ciśnienie.  bezawaryjność, moc, niemiecka jakość, Austriacka produkcja  - to wyróżnia ten model na tle konkurencji

UWAGA ! Nasza pompa posiada na wyposażeniu wyłącznik termiczny.

PRODUKTY ORYGINALNE AL-KO

Najlepsza pompa między innymi do

Wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, piwnic.

Idealny produkt, który zawsze poradzi sobie podczas różnych podtopień w przypadku obfitych opadów deszczu.

Bezpieczniej mieć niż nie mieć - obowiązek w każdym gospodarstwie domowym.

W zestawie z nami otrzymasz:

 • Oryginalną książkę serwisową wraz z certyfikatami i atestami Pompy AL-KO
 • Oryginalną instrukcję obsługi w języku Polskim
 • Niezbędne złącze

Pompa sprawdzona !

Urządzenie oryginalnie zapakowane i zabezpieczone przed wysyłką.

AL-KO Dive 5500/3: pompa głębinowa 2-w-1

Wypompowywanie ze zbiorników, wydobywanie wody ze studni/studzienek/innych zbiorników, zasilanie zraszaczy do trawy i bardziej złożonych systemów nawadniających w połączeniu z hydrokontrolerem – pompy głębinowe AL-KO łączą zalety pomp zanurzeniowych i pomp ogrodowych w jednym urządzeniu.

Dzięki pompie głębinowej AL-KO Dive 5500/3 możesz wreszcie podlewać swoje rośliny bezpośrednio ze studni lub cysterny. Szczególną zaletą tej pompy jest duża wydajność przy stale wysokim ciśnieniu. 3-stopniowy napęd zapewnia wysoką wydajność do 5500 l/h oraz 30-metrową wysokość podnoszenia. Dzięki tej dużej mocy można jednocześnie zasilać kilka systemów nawadniających. Wylot pompy ma rozmiar 1 cala (33,3 mm).

DANE TECHNICZNE POMPY

 • Nr artykułu - 113036
 • Seria - AL-KO
 • Model - DIVE 5500/3 PREMIUM
 • Tryb pracy - silnik elektryczny
 • Linia produkcyjna - Tiefbrunnen
 • Długość przewodu w (m) - 10
 • Max. głęb. zanurzenia (m) - 7
 • Maks. wys. podnoszenia w (m) - 30
 • Maks. wydajność w l/h - 5500
 • Maks. ziarnistość (mm) - 0,5
 • Moc- 800 W
 • Wyjście Ø - G 1" (33,3 mm)
 • Układ wirników - 3-stopniowy
 • Waga w kg całkowitych - 9
 • Rozwiązania technologiczne - Niemcy
 • Produkcja - AUSTRIA
 • Wymiary - 17,90x17,90x39,10 cm

Uniwersalne zastosowanie

Od zasilania prostego zraszacza trawnika, poprzez zasilanie złożonych systemów nawadniających, po zautomatyzowany system zasilania w wodę do użytku domowego w połączeniu z Hydrocontrol – ciśnieniowe pompy zanurzeniowe AL‑KO łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu.

Dwa w jednym

Dzięki dużej wydajności do 6300 litrów na godzinę przy stałym ciśnieniu ciśnieniowe pompy zanurzeniowe łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu.

Wysokie ciśnienie

Dzięki silnemu, wielostopniowemu mechanizmowi napędowemu ciśnieniowe pompy zanurzeniowe tłoczą wodę pod dużym ciśnieniem do góry i nadają się idealnie do zasilania wielu systemów nawadniających.

Szczegóły techniczne pompy głębinowej Dive 5500/3 Premium

Pompa głębinowa Dive 5500/3 dzięki praktycznemu uchwytowi do przenoszenia, 10-metrowemu przewodowi zasilającemu i niewielkiej wadze zaledwie 9,5 kg może być używana zarówno jako mobilne, jak i stacjonarne urządzenie do od- lub nawadniania.

Materiały odporne na korozję (stal nierdzewna) i bezobsługowe podzespoły gwarantują długoletnią pracę pompy. Unikalny system czterokrotnego uszczelnienia, składający się z ceramicznego uszczelnienia osiowego w obszarze wysokiego ciśnienia i potrójnego uszczelnienia wału silnika, skutecznie chroni napęd i elektronikę przed penetracją wody.

Jest to ważne, ponieważ pompa głębinowa AL-KO Dive 5500/3 nie jest podłączona jak zwykła pompa ogrodowa nad ziemią, ale działa bezpośrednio w wodzie. Wlot pompy głębinowej AL-KO Dive 5500/3 jest wyposażony w sito ze stali nierdzewnej, aby chronić wnętrze przed zanieczyszczeniem. Ponadto, wał silnika jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia szczególnie długą żywotność.

Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 800 W i 3-stopniowemu napędowi pompa osiąga przepływ do 5500 l/h, co oznacza, że pompowanie odbywa się w mgnieniu oka. Jej maksymalne zanurzenie wynosi 7 m, a maksymalna wysokość podnoszenia 30 m. Maksymalna dopuszczalna średnica zanieczyszczeń wynosi 0,5 mm. Wylot pompy ma rozmiar 1 cala (33,3 mm).

Uwaga: Pompa głębinowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej i wody zawierającej chlor (basenowej) o temperaturze poniżej 35° C. Nie nadaje się również do użycia w wodzie słonej, z agresywnymi chemikaliami lub zawierającej piasek.

Kup pompę zanurzeniową AL-KO Dive 5500/3

Pompę zanurzeniową AL-KO Dive 5500/3 można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Ta pompa zanurzeniowa AL-KO jest wydajnym urządzeniem do odwadniania, wydobywania wody ze studni i zasilania systemów nawadniania. Szukasz alternatyw? Znajdziesz u nas inne pompy głębinowe, takie jak AL-KO DIVE 6300/4 lub pompa do studni głębinowych AL-KO TBP 6000/7.

Na co zwrócić UWAGĘ ?

Aż 16 cech pompy klasy PREMIUM

 1. Wysoka kultura pracy
 2. Mocna i wytrzymała konstrukcja
 3. 4-stopniowy napęd pompy: wysoki przepływ do 5500 l/h
 4. maks. wysokość podnoszenia 30 m
 5. Długa żywotność dzięki wałowi silnika ze stali szlachetnej
 6. System poczwórnego uszczelnienia
 7. Ceramiczne uszczelnienie pompy
 8. Pompa zanurzeniowa i ogrodowa w jednym urządzeniu
 9. Bezobsługowy silnik z wyłącznikiem termicznym
 10. Piękny i nowoczesny DESIGN 2018
 11. Mocny silnik - potężna moc
 12. Cyrkulacja trawy - całkowite napełnienie kosza
 13. Niemiecka jakość
 14. Wyprodukowano w AUSTRII
 15. 100% AL-KO
 16. Idealna do nawadniania

Wysokiej jakości komponenty, opracowane w NIEMCZECH i wyprodukowane w AUSTRII

Korzyści wynikające z posiadania elektrycznej pompy zanurzeniowej, zwanej również zatapialną, są wszelakiego rodzaju.

Przydatna jest na przykład do nawadniania gleby w ogrodzie, kiedy nasze zbiorniki na deszczówkę są pełne. Wszędzie tam, gdzie gromadzi się woda, konieczne być może jej usunięcie lub oczyszczenie.

Dotyczy to zarówno zaplanowanych przez nas zbiorników, takich jak studnia, basen, oczko wodne, wykopy budowlane, jak i sytuacji nagłych – na przykład podtopienia i zalania piwnicy.

Z racji często występujących w naszym klimacie ulewnych dreszczów należy wziąć pod uwagę taką ewentualność, że konieczne będzie awaryjne usuwanie nagromadzonej w wyniku zalania wody.

Bo Wielofunkcyjność ma znaczenie !! i nie musisz przepłacać

Elektryczne pompy zanurzeniowe wyposażone są w pływak, dzięki któremu wyregulować możemy zamierzony poziom wody w zbiorniku, a kiedy ten zostanie osiągnięty i pływak zmieni swoje położenie, 

urządzenie samoczynnie się wyłączy

Przerwie pracę również w wypadku przeciążenia silnika, co uniemożliwi jego awarię. Do urządzenia można przymocować wąż ogrodniczy, a służy do tego przyłącze kątowe.

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

POMPA ZANURZENIOWA AL-KO DIVE 5500/3 PREMIUM PLUS +

POMPA ZANURZENIOWA AL-KO DIVE 5500/3 PREMIUM PLUS +