POMPA ZANURZENIOWA AL-KO TWIN 14 000 PREMIUM 1000W

AL-KO AL-KO

Nowy

Pompa zanurzeniowa AL-KO jest wydajnym urządzeniem do odwadniania, wydobywania wody ze studni i zasilania systemów nawadniania. Poręczna, wytrzymała, wielofunkcyjna pompa zanurzeniowa z segmentu Premium. Sprawdzi się zarówno jako pompa do wody czystej jak i zanieczyszczonej.

Więcej szczegółów

560,00 zł

brutto

Pompa zanurzeniowa AL-KO AL-KO TWIN 14000 Premium

Najnowsza dostawa!

TERAZ najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku

Maksymalna wysokość podnoszenia aż 10 metrów

Teraz w super PROMOCJI CENOWEJ

Ta pompa głębinowa łączy zalety pompy zanurzeniowej i pompy ogrodowej – duża wydajność i stale wysokie ciśnienie.  bezawaryjność, moc, niemiecka jakość, Austriacka produkcja  - to wyróżnia ten model na tle konkurencji.

Poręczna, wytrzymała, wielofunkcyjna pompa zanurzeniowa z segmentu Premium. Sprawdzi się zarówno jako pompa do wody czystej jak i zanieczyszczonej.

Z NAMI MASZ PEWNOŚĆ, ŻE KUPUJESZ ORYGINAŁ

z nami otrzymasz:

 • Oryginalną książkę serwisową wraz z certyfikatami i atestami Pompy AL-KO
 • Oryginalną instrukcję obsługi w języku Polskim
 • Niezbędne złącze

A TYLKO U NAS - UWAGA !!!

W cenie zrobimy dla Ciebie dodatkowo przegląd zerowy urządzenia,

Urządzenie oryginalnie zapakowane i zabezpieczone przed wysyłką.

Dostawa na terenie całej Polski - GRATIS :)

Pompa zanurzeniowa TWIN 14000 Premium

Poręczna, wytrzymała, wielofunkcyjna pompa zanurzeniowa z segmentu Premium. Sprawdzi się zarówno jako pompa do wody czystej jak i zanieczyszczonej.

 • Idealna do wąskich studzienek ze względu na zintegrowany suwak do ustawiania poziomu wody, po osiągnięciu którego pompa się włącza
 • Łatwe przełączanie pomiędzy trybem pompowania wody czystej i zanieczyszczonej
 • Opatentowany wirnik do ekstremalnych zastosowań
 • Odporna na korozję konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewniająca długą żywotność
 • Wielkości zanieczyszczeń do 30 mm, wydajność maks. 15 000 l/h, maks. wysokość podnoszenia 10 m

Uniwersalna pompa zanurzeniowa TWIN 14000 Premium

- dwa urządzenia w jednym.

Tam, gdzie wcześniej potrzebne były dwa różne urządzenia, teraz wystarczy pompa zanurzeniowa AL-KO TWIN 14000 Premium. Ta pompa wodna jest uniwersalnym urządzeniem, które można używać na wiele sposobów: do pompowania zanieczyszczonych cieczy (jak np. podczas powodzi czy z wykopów budowlanych) lub czystej wody (ze stawów, zbiorników na wodę deszczową lub basenów). Dzięki opatentowanemu systemowi TWIN-Combi można jej używać do płaskiego zasysania wody do 8 mm. To niezawodne i wszechstronne urządzenie zachwyca również bogatym wyposażeniem: 10-metrowym kablem, uniwersalnymi złączami, wyłącznikiem termicznym oraz wyjątkowo wysoką jakością wykonania.

DANE TECHNICZNE POMPY

 • Nr artykułu - 112831
 • Seria - AL-KO
 • Model - TWIN 14000 Premium
 • Tryb pracy - silnik elektryczny
 • Max. głęb. zanurzenia (m) - 7
 • Maks. wys. podnoszenia w (m) - 10
 • Maks. wydajność w l/h - 15000
 • Maks. ziarnistość (mm) - 30
 • Moc- 1000 W
 • Wyjście Ø - G 1,5" (47,8 mm)
 • Waga w kg całkowitych - 8
 • Rozwiązania technologiczne - Niemcy
 • Produkcja - AUSTRIA
 • Wymiary - 29,2x19,1x34,4 cm

Uniwersalne zastosowanie

Od zasilania prostego zraszacza trawnika, poprzez zasilanie złożonych systemów nawadniających, po zautomatyzowany system zasilania w wodę do użytku domowego w połączeniu z Hydrocontrol – ciśnieniowe pompy zanurzeniowe AL‑KO łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu.

Dwa w jednym

Dzięki dużej wydajności do 15 000 litrów na godzinę przy stałym ciśnieniu ciśnieniowe pompy zanurzeniowe łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu.

Wysokie ciśnienie

Dzięki silnemu, wielostopniowemu mechanizmowi napędowemu ciśnieniowe pompy zanurzeniowe tłoczą wodę pod dużym ciśnieniem do góry i nadają się idealnie do zasilania wielu systemów nawadniających.

Szczegóły techniczne pompy głębinowej TWIN 14 000 Premium

Dzięki praktycznemu uchwytowi do przenoszenia, 10-metrowemu przewodowi zasilającemu i niewielkiej wadze zaledwie 8,2 kg, pompa zanurzeniowa może być używana zarówno jako mobilne, jak i stacjonarne urządzenie do odwadniania. Ze względu na kompaktowe wymiary 25,3 x 19, 3 x 31,7 cm, trwały i odporny na rdzę wał napędowy ze stali szlachetnej, bezobsługowe łożyska ze smarowaniem ciągłym, potrójne uszczelnienie oraz wytrzymałą obudowę otrzymujesz uniwersalną pompę zanurzeniową o długiej żywotności. Dzięki dużym otworom wlotowym dobrze radzi sobie także z większymi zanieczyszczeniami w wodzie. Zarówno woda czysta, jak i zanieczyszczona drobinami o średnicy do 30 mm jest szybko i bezpiecznie przepompowywana.

Dzięki mocy 850 W i wydajności do 15 000 l/h, pompowanie odbywa się w mgnieniu oka. Pompa zanurzeniowa TWIN 14000 Premium jest wyposażona we włącznik pływakowy i automatycznie uruchamia proces pompowania po osiągnięciu ustawionego za pomocą suwaka poziomu wody. Jej maksymalne zanurzenie wynosi 7 m, a maksymalna wysokość podnoszenia 10 m. Wylot pompy ma rozmiar 1,5 cala (około 47,8 mm). Złącze kątowe 90° ma uniwersalną złączkę, do której można podłączyć wszystkie dostępne rozmiary węży.

Uwaga: Pompa zanurzeniowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej i wody zawierającej chlor (basenowej) o temperaturze poniżej 35° C. Nie nadaje się również do użycia w wodzie słonej lub zawierającej agresywne chemikalia.

Kup pompę zanurzeniową AL-KO TWIN 14000

Pompę zanurzeniową AL-KO TWIN 14000 można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Ta pompa zanurzeniowa AL-KO jest wydajnym urządzeniem do odwadniania, wydobywania wody ze studni i zasilania systemów nawadniania. Szukasz alternatyw? Znajdziesz u nas inne pompy głębinowe, takie jak AL-KO DIVE 5500/3 lub pompa do studni głębinowych AL-KO TBP 6000/7.

Na co zwrócić UWAGĘ ?

Aż 15 cech pompy klasy PREMIUM

 1. Wysoka kultura pracy
 2. Mocna i wytrzymała konstrukcja
 3. Wysoki przepływ do 15 000 l/h
 4. maks. wysokość podnoszenia 10 m
 5. Długa żywotność dzięki wałowi silnika ze stali szlachetnej
 6. System poczwórnego uszczelnienia
 7. Ceramiczne uszczelnienie pompy
 8. Pompa zanurzeniowa i ogrodowa w jednym urządzeniu
 9. Bezobsługowy silnik z wyłącznikiem termicznym
 10. Piękny i nowoczesny DESIGN 2018
 11. Mocny silnik - potężna moc
 12. Niemiecka jakość
 13. Wyprodukowano w AUSTRII
 14. 100% AL-KO
 15. Idealna do nawadniania

Wysokiej jakości komponenty, opracowane w NIEMCZECH i wyprodukowane w AUSTRII

Korzyści wynikające z posiadania elektrycznej pompy zanurzeniowej, zwanej również zatapialną, są wszelakiego rodzaju.

Przydatna jest na przykład do nawadniania gleby w ogrodzie, kiedy nasze zbiorniki na deszczówkę są pełne. Wszędzie tam, gdzie gromadzi się woda, konieczne być może jej usunięcie lub oczyszczenie.

Dotyczy to zarówno zaplanowanych przez nas zbiorników, takich jak studnia, basen, oczko wodne, wykopy budowlane, jak i sytuacji nagłych – na przykład podtopienia i zalania piwnicy.

Z racji często występujących w naszym klimacie ulewnych dreszczów należy wziąć pod uwagę taką ewentualność, że konieczne będzie awaryjne usuwanie nagromadzonej w wyniku zalania wody.

Bo Wielofunkcyjność ma znaczenie !! i nie musisz przepłacać

Elektryczne pompy zanurzeniowe wyposażone są w pływak, dzięki któremu wyregulować możemy zamierzony poziom wody w zbiorniku, a kiedy ten zostanie osiągnięty i pływak zmieni swoje położenie,

urządzenie samoczynnie się wyłączy

Przerwie pracę również w wypadku przeciążenia silnika, co uniemożliwi jego awarię. Do urządzenia można przymocować wąż ogrodniczy, a służy do tego przyłącze kątowe.

OFERTA OGRANICZONA LIMITEM SPRZEDAŻOWYM - SPIESZ SIĘ !!

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

POMPA ZANURZENIOWA AL-KO TWIN 14 000 PREMIUM 1000W

POMPA ZANURZENIOWA AL-KO TWIN 14 000 PREMIUM 1000W