POMPA AL-KO DRAIN 7500 CLASSIC ZANURZENIOWA HIT !

AL-KO AL-KO

112822

Nowy

Pompę zanurzeniową AL-KO Drain 7500 Classic można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Ta pompa zanurzeniowa AL-KO jest wydajnym urządzeniem do odwadniania, wydobywania wody ze studni i zasilania systemów nawadniania.

Więcej szczegółów

234,00 zł

brutto

Pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 7500 Classic

Najnowsza dostawa!

TERAZ najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku

Maksymalna wysokość podnoszenia aż 6 metrów

Teraz w super PROMOCJI CENOWEJ

Ta pompa łączy zalety pompy zanurzeniowej i pompy ogrodowej – duża wydajność i stale wysokie ciśnienie.  bezawaryjność, moc, niemiecka jakość, Austriacka produkcja  - to wyróżnia ten model na tle konkurencji.

Poręczna, wytrzymała, wielofunkcyjna pompa zanurzeniowa z segmentu Classic. Sprawdzi się zarówno jako pompa do wody czystej jak i zanieczyszczonej.

Z NAMI MASZ PEWNOŚĆ, ŻE KUPUJESZ ORYGINAŁ

z nami otrzymasz:

 • Oryginalną książkę serwisową wraz z certyfikatami i atestami Pompy AL-KO
 • Oryginalną instrukcję obsługi w języku Polskim
 • Niezbędne złącze

Uniwersalna pompa zanurzeniowa TWIN Drain 7500 Classic

- dwa urządzenia w jednym.

Tam, gdzie wcześniej potrzebne były dwa różne urządzenia, teraz wystarczy pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 7500 Classic. Ta pompa wodna jest uniwersalnym urządzeniem, które można używać na wiele sposobów: do pompowania zanieczyszczonych cieczy (jak np. podczas powodzi czy z wykopów budowlanych) lub czystej wody (ze stawów, zbiorników na wodę deszczową lub basenów).To niezawodne i wszechstronne urządzenie zachwyca również bogatym wyposażeniem: 10-metrowym kablem, uniwersalnymi złączami, wyłącznikiem termicznym oraz wyjątkowo wysoką jakością wykonania.

Pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 7500 Classic

 • Trwała pompa zanurzeniowa do wody zanieczyszczonej o mocy 450 W
 • Wyjątkowa konstrukcja wirnika umożliwia spełnianie ekstremalnych zadań
 • Uniwersalne złącze kątowe i króciec w zestawie
 • Automatyczny wyłącznik pływakowy
 • Maksymalna średnica zanieczyszczeń 30 mm, wydajność 7500 l/h, wysokość podnoszenia do 6 m
 • Dzięki dużym otworom ssawnym, kompaktowa i niezawodna pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 7500 Classic bez wysiłku pompuje wodę z cząstkami zawieszonymi i zanieczyszczeniami o średnicy do 30 mm.

DANE TECHNICZNE POMPY

 • Nr artykułu - 112822
 • Seria - AL-KO
 • Model - Drain 7500 Classic
 • Tryb pracy - silnik elektryczny
 • Max. głęb. zanurzenia (m) - 5
 • Maks. wys. podnoszenia w (m) - 6
 • Maks. wydajność w l/h - 7500
 • Maks. ziarnistość (mm) - 30
 • Moc- 450 W
 • Wyjście Ø - G 1,25" (41,9 mm)
 • Waga w kg całkowitych - 4,4
 • Linia produkcyjna: Schmutzwasser
 • Rozwiązania technologiczne - Niemcy
 • Produkcja - AUSTRIA
 • Wymiary - 21,3x15,2x30,8 cm

Uniwersalne zastosowanie

Od zasilania prostego zraszacza trawnika, poprzez zasilanie złożonych systemów nawadniających, po zautomatyzowany system zasilania w wodę do użytku domowego w połączeniu z Hydrocontrol – ciśnieniowe pompy zanurzeniowe AL‑KO łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu.

Dwa w jednym

Dzięki dużej wydajności do 7500 litrów na godzinę przy stałym ciśnieniu ciśnieniowe pompy zanurzeniowe łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu.

Wysokie ciśnienie

Dzięki silnemu, wielostopniowemu mechanizmowi napędowemu ciśnieniowe pompy zanurzeniowe tłoczą wodę pod dużym ciśnieniem do góry i nadają się idealnie do zasilania wielu systemów nawadniających.

Szczegóły techniczne pompy zanurzeniowej do wody zanieczyszczonej Drain 7500 Classic

Dzięki wygodnemu zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia i przewodowi o długości 10 m oraz niskiej wadze zaledwie 4,4 kg, pompa może być używana zarówno mobilnie, jak i stacjonarnie - oczywiście również do czystej wody. Dzięki kompaktowym wymiarom 21,3 x 15,2 x 30,8 cm, wytrzymałej obudowie oraz silnikowi o dużej żywotności, idealnie nadaje się ona również jako pompa do zbiornika na wodę deszczową. Ze względu na duże otwory wlotowe, model AL-KO Drain 7500 Classic równie dobrze radzi sobie z dużymi zanieczyszczeniami. Zarówno płyny czyste, jak i zanieczyszczone drobinami o średnicy do 30 mm, są sprawnie i szybko odpompowywane.

Specjalnie przygotowany wał silnika, wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej i wzmocniona włóknami szklanymi obudowa z polipropylenu zapewniają długą żywotność urządzenia. Dzięki mocy 450 W i wydajności do 7500 l/h wy- i przepompowywanie odbywa się w mgnieniu oka. Pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 7500 Classic wyposażona jest we włącznik pływakowy i automatycznie uruchamia proces pompowania po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wody. Maksymalne zanurzenie pompy wynosi 5 m. Dzięki wysokości podnoszenia do 6 m pozwala ona pokonać jeszcze większe głębokości. Wylot pompy ma rozmiar 1,25 cala, co stanowi około 41,9 mm. Łącznik kolankowy 90° ma uniwersalną złączkę, a dzięki dołączonemu króćcowi można podłączyć wszystkie dostępne rozmiary węży.

Uwaga: Ta pompa ogrodowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej o temperaturze poniżej 35° C. Nie nadaje się również do użycia w wodzie słonej lub zawierającej agresywne chemikalia.

Kup pompę zanurzeniową AL-KO Drain 7500 Classic

Pompę zanurzeniową AL-KO Drain 7500 Classic można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Ta pompa zanurzeniowa AL-KO jest wydajnym urządzeniem do odwadniania, wydobywania wody ze studni i zasilania systemów nawadniania. Szukasz alternatyw? Znajdziesz u nas inne pompy głębinowe, takie jak AL-KO DIVE 5500/3 lub pompa do studni głębinowych AL-KO TBP 6000/7.

Na co zwrócić UWAGĘ ?

Aż 15 cech pompy klasy PREMIUM

 1. Wysoka kultura pracy
 2. Mocna i wytrzymała konstrukcja
 3. Wysoki przepływ do 7500 l/h
 4. maks. wysokość podnoszenia 6 m
 5. Długa żywotność dzięki wałowi silnika ze stali szlachetnej
 6. System poczwórnego uszczelnienia
 7. Ceramiczne uszczelnienie pompy
 8. Pompa zanurzeniowa i ogrodowa w jednym urządzeniu
 9. Bezobsługowy silnik z wyłącznikiem termicznym
 10. Piękny i nowoczesny DESIGN 2018
 11. Mocny silnik - potężna moc
 12. Niemiecka jakość
 13. Wyprodukowano w AUSTRII
 14. 100% AL-KO
 15. Idealna do nawadniania

Wysokiej jakości komponenty, opracowane w NIEMCZECH i wyprodukowane w AUSTRII

Korzyści wynikające z posiadania elektrycznej pompy zanurzeniowej, zwanej również zatapialną, są wszelakiego rodzaju.

Przydatna jest na przykład do nawadniania gleby w ogrodzie, kiedy nasze zbiorniki na deszczówkę są pełne. Wszędzie tam, gdzie gromadzi się woda, konieczne być może jej usunięcie lub oczyszczenie.

Dotyczy to zarówno zaplanowanych przez nas zbiorników, takich jak studnia, basen, oczko wodne, wykopy budowlane, jak i sytuacji nagłych – na przykład podtopienia i zalania piwnicy.

Z racji często występujących w naszym klimacie ulewnych dreszczów należy wziąć pod uwagę taką ewentualność, że konieczne będzie awaryjne usuwanie nagromadzonej w wyniku zalania wody.

Bo Wielofunkcyjność ma znaczenie !! i nie musisz przepłacać

Elektryczne pompy zanurzeniowe wyposażone są w pływak, dzięki któremu wyregulować możemy zamierzony poziom wody w zbiorniku, a kiedy ten zostanie osiągnięty i pływak zmieni swoje położenie,

urządzenie samoczynnie się wyłączy

Przerwie pracę również w wypadku przeciążenia silnika, co uniemożliwi jego awarię. Do urządzenia można przymocować wąż ogrodniczy, a służy do tego przyłącze kątowe.

                    

OFERTA OGRANICZONA LIMITEM SPRZEDAŻOWYM - SPIESZ SIĘ !!

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

POMPA AL-KO DRAIN 7500 CLASSIC ZANURZENIOWA HIT !

POMPA AL-KO DRAIN 7500 CLASSIC ZANURZENIOWA HIT !