POMPA ZANURZENIOWA AL-KO DRAIN 15000 INOX COMFORT MOCNA

AL-KO AL-KO

112828

Nowy

Dzięki specjalnej geometrii wirnika, model Drain 15000 INOX Comfort może pompować nawet silnie zabrudzoną wodę o zawartości cząstek zawieszonych do 5% i zanieczyszczeń o średnicy do 30 mm. Bezobsługowy silnik, specjalnie przygotowany wał silnika ze stali nierdzewnej i wzmocniona włóknami szklanymi obudowa z polipropylenu gwarantują długą żywotności pomp zanurzeniowych do wody zanieczyszczonej AL-KO.

Więcej szczegółów

560,00 zł

brutto

AL-KO Drain 15000 INOX Comfort

Wyjątkowo wydajna, kompaktowa i niezawodna pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 15000 INOX Comfort dzięki dużym otworom ssawnym bez wysiłku pompuje wodę z cząstkami zawieszonymi i zanieczyszczeniami o średnicy do 30 mm.

 • Bardzo wydajna pompa zanurzeniowa do wody zanieczyszczonej o mocy 1100 W
 • Wyjątkowa konstrukcja wirnika umożliwia spełnianie ekstremalnych zadań
 • Uniwersalne złącze kątowe i króciec w zestawie
 • Automatyczny wyłącznik pływakowy
 • Maksymalna średnica zanieczyszczeń 30 mm,
 • Wydajność 15 000 l/h,
 • Wysokość podnoszenia do 11 m

W zestawie z nami otrzymasz:

 • Oryginalną książkę serwisową wraz z certyfikatami i atestami Pompy AL-KO
 • Oryginalną instrukcję obsługi w języku Polskim
 • Niezbędne złącze

Pompa sprawdzona !

Urządzenie oryginalnie zapakowane i zabezpieczone przed wysyłką.

Najlepsza pompa między innymi do

Wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, piwnic

Idealny produkt, który zawsze poradzi sobie podczas różnych podtopień w przypadku obfitych opadów deszczu.

Bezpieczniej mieć niż nie mieć - obowiązek w każdym gospodarstwie domowym

Pompa zanurzeniowa AL-KO AL-KO DRAIN 15000 INOX Comfort

Najnowsza dostawa!

TERAZ najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku

Maksymalna wysokość podnoszenia aż 11 metrów

Pompa zanurzeniowa – wydajność, bezawaryjność, moc, niemiecka jakość, Austriacka produkcja  - to wyróżnia ten model na tle konkurencji

UWAGA ! Nasza pompa posiada na wyposażeniu wyłącznik termiczny

PRODUKTY ORYGINALNE AL-KO

WYDAJNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Pompa zanurzeniowa do wody zanieczyszczonej Drain 15000 INOX Comfort

Pompy do wody zanieczyszczonej są stosowane wtedy, kiedy istnieje potrzeba pozbycia się zanieczyszczonych płynów - na przykład po dotkliwych powodziach, z zanieczyszczonych stawów lub cystern oraz podczas osuszania wykopów budowlanych. Wtedy, oprócz wody, urządzenia musi pompować również zanieczyszczenia, co znacznie zwiększa obciążenie materiału i silnika.

Dobrze, jeśli jest to pompa AL-KO. Dzięki specjalnej geometrii wirnika, model Drain 15000 INOX Comfort może pompować nawet silnie zabrudzoną wodę o zawartości cząstek zawieszonych do 5% i zanieczyszczeń o średnicy do 30 mm. Bezobsługowy silnik, specjalnie przygotowany wał silnika ze stali nierdzewnej i wzmocniona włóknami szklanymi obudowa z polipropylenu gwarantują długą żywotności pomp zanurzeniowych do wody zanieczyszczonej AL-KO.

DANE TECHNICZNE POMPY

 • Nr artykułu: 112828
 • Linia produkcyjna: Schmutzwasser
 • Tryb pracy: silnik elektryczny
 • Długość przewodu w m: 10
 • Moc w W: 1 100
 • Wymiary: 18,5x20,5x36,6 cm
 • Max. głęb. zanurzenia (m): 7
 • Maks. wys. podnoszenia w m: 11
 • Maks. wydajność w l/h: 15 000
 • Maks. ziarnistość (mm): 35
 • Wyjście Ø: G 1,5" (47,8 mm)
 • Waga w kg całkowitych: 6,8

Dwa w jednym

Dzięki bardzo dużej wydajności do 15000 litrów na godzinę przy stałym ciśnieniu, ciśnieniowe pompy zanurzeniowe łączą w sobie zalety pomp ogrodowych i zanurzeniowych w jednym urządzeniu.

Wysokie ciśnienie

Dzięki silnemu, wielostopniowemu mechanizmowi napędowemu ciśnieniowe pompy zanurzeniowe tłoczą wodę pod dużym ciśnieniem do góry i nadają się idealnie do zasilania wielu systemów nawadniających.

Szczegóły techniczne pompy głębinowej Drain 15000  INOX Comfort

 • Dzięki wygodnemu zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia i przewodowi o długości 10 m oraz niskiej wadze zaledwie 6,8 kg, pompa może być używana zarówno mobilnie, jak i stacjonarnie - oczywiście również do czystej wody. Dzięki kompaktowym wymiarom 18,5 x 20,5 x 36,6 cm, wytrzymałej obudowie oraz silnikowi o dużej żywotności, idealnie nadaje się ona również jako pompa do stawu lub zbiornika na wodę deszczową. Oferuje ona trwałą i stabilną konstrukcję i wielostopniowe uszczelnienie. Ze względu na duże otwory wlotowe, model AL-KO Drain 15000 Inox równie dobrze radzi sobie z dużymi zanieczyszczeniami. Zarówno płyny czyste, jak i zanieczyszczone drobinami o średnicy do 35 mm, są sprawnie i szybko odpompowywane.
 • Specjalnie przygotowany wał silnika i obudowa wykonane ze stali kwasoodpornej zapewniają długą żywotność urządzenia. Dzięki mocy 1100 W i wydajności do 15 000 l/h wy- i przepompowywanie odbywa się w mgnieniu oka. Pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 15000 Inox wyposażona jest we włącznik pływakowy i automatycznie uruchamia proces pompowania po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wody. Maksymalne zanurzenie pompy wynosi 7 m. Dzięki wysokości podnoszenia do 11 m pozwala ona pokonać jeszcze większe głębokości. Wylot pompy ma rozmiar 1,25 cala, co stanowi około 41,9 mm. Łącznik kolankowy 90° ma uniwersalną złączkę, a dzięki dołączonemu króćcowi można podłączyć wszystkie dostępne rozmiary węży.

Uwaga: Ta pompa ogrodowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej o temperaturze poniżej 35° C. Nie nadaje się również do użycia w wodzie słonej lub zawierającej agresywne chemikalia.

Na co zwrócić UWAGĘ ?

Aż 12 cech pompy klasy PREMIUM

 1. Wysoka kultura pracy
 2. Mocna i wytrzymała konstrukcja
 3. Bardzo wysoki przepływ do 15000 l/h
 4. Maks. wysokość podnoszenia 11 m
 5. Długa żywotność dzięki wałowi silnika ze stali szlachetnej
 6. Wzmocniona włóknem szklanym obudowa z polipropylenu
 7. Piękny i nowoczesny DESIGN 2018
 8. Mocny silnik - potężna moc
 9. Niemiecka jakość
 10. Wyprodukowano w AUSTRII
 11. 100% AL-KO
 12. Idealna do nawadniania

Wysokiej jakości komponenty, opracowane w NIEMCZECH i wyprodukowane w AUSTRII

Korzyści wynikające z posiadania elektrycznej pompy zanurzeniowej, zwanej również zatapialną, są wszelakiego rodzaju.

Przydatna jest na przykład do nawadniania gleby w ogrodzie, kiedy nasze zbiorniki na deszczówkę są pełne. Wszędzie tam, gdzie gromadzi się woda, konieczne być może jej usunięcie lub oczyszczenie.

Dotyczy to zarówno zaplanowanych przez nas zbiorników, takich jak studnia, basen, oczko wodne, wykopy budowlane, jak i sytuacji nagłych – na przykład podtopienia i zalania piwnicy.

Z racji często występujących w naszym klimacie ulewnych dreszczów należy wziąć pod uwagę taką ewentualność, że konieczne będzie awaryjne usuwanie nagromadzonej w wyniku zalania wody.

Bo Wielofunkcyjność ma znaczenie !! i nie musisz przepłacać.

Elektryczne pompy zanurzeniowe wyposażone są w pływak, dzięki któremu wyregulować możemy zamierzony poziom wody w zbiorniku, a kiedy ten zostanie osiągnięty i pływak zmieni swoje położenie, 

Urządzenie samoczynnie się wyłączy

Przerwie pracę również w wypadku przeciążenia silnika, co uniemożliwi jego awarię. Do urządzenia można przymocować wąż ogrodniczy, a służy do tego przyłącze kątowe.

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

POMPA ZANURZENIOWA AL-KO DRAIN 15000 INOX COMFORT MOCNA

POMPA ZANURZENIOWA AL-KO DRAIN 15000 INOX COMFORT MOCNA