STIGA Estate 3098 H + Dostawa GRATIS !

Stiga Stiga

2T2620281/16

Nowy

Od dziś prace w ogrodzie wcale nie muszą kojarzyć się z wysiłkiem i trudem! Nowoczesny traktor ogrodowy Estate 3098 H został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Sprzęt został wyposażony w silnik typu PB 4165 series AVS, hydrostatyczną przekładnię oraz w kosz o pojemności 240 litrów.

Więcej szczegółów

10 898,98 zł

brutto

Traktory ogrodowe firmy STIGA to profesjonalne urządzenia przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowanie najnowszych technologii zapewnia wydajną oraz efektywną pracę przez niezwykle długi czas. Jakość koszenia stoi tu na najwyższym poziomie. 


 

 

Traktory ogrodowe z koszem 

Traktory ogrodowe z centralnym agregatem tnącym oferują niezwykłą moc oraz ogromne możliwości dzięki wykorzystaniu wymiennych akcesoriów. Bezkonkurencyjne rozwiązania pozwalają na efektywne zbieranie trawy do kosza, bądź też nawożenie trawnika świeżymi ścinkami, co pozwala wyeliminować potrzebę stosowania sztucznych nawozów. Traktory te idealnie nadają się do całorocznej pracy na sporych rozmiarów posesji.STIGA ESTATE 3098 H 

 

 

Od dziś prace w ogrodzie wcale nie muszą kojarzyć się z wysiłkiem i trudem! Nowoczesny traktor ogrodowy Estate 3098 H został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Sprzęt został wyposażony w silnik typu PB 4165 series AVS, hydrostatyczną przekładnię oraz w kosz o pojemności 240 litrów. To wyjątkowe narzędzie ogrodowe umożliwia koszenie trawy na wysokość 25-80 mm. Traktor ogrodowy Estate 3098 będzie Ci służył przez wiele lat!


 


Model silnika PB 4165 AVS
Pojemność skokowa 500 cm³
Liczba cylindrów 1
Moc (kW) 8,6 kW @ 2600 rpm
Pojemność zbiornika paliwa 6 L
Szerokość koszenia 98 cm
Liczba wysokości cięcia 7
Zakres wyskości cięcia 25 - 80 mm
Przekładnia hydrostatyczna
Napęd na koła tylne
Pojemność kosza 240 L
Waga 189 kg

Główne zalety Estate 3098 H :

 

 • Mocny 16,5 KM* silnik firmy Briggs&Stratton pozwala w pełni wkorzystać poetncjał maszyny.  
 • Przekładnia HST umożliwa bezstopniową regulację prędkosci koszenia, bez przerywania jazdy. 
 • Kosz 240 l daje nam możliwość długiej nieprzerwanej pracy, a wzmocniona powłoka tekstylna ogranicza emisję pyłu.
 • Ergonomiczna kierownica w praktyce umożliwia łatwe i przyjemne prowadzenie maszyny bez wysiłku. 
 • System szybkiego mycia agregatu tnącego, pozwala na umycie go bez konieczności podnoszenia urządzenia. Wystraczy, że wepniemy wąż z wodą poprzez szybkozłącze i włączymy noże, a agregat sam się umyje.
 • Antypoślizgowa wykładzina na podłodze
 • 2 nożowy agregat tnący o szerokości koszenia 98 cm pozwala skosić trawe 2x szybciej niż zwykłą kosiarką
 • Noże uruchamiane przez elektromagnes zastosowanie tego rowiązania zancznie wydłuża okres zywotności podzepołów.
 • Ponad 300 punktów handlowo - serwisowych w całym kraju

*Moc (KM) - maksymalna moc silnika możliwa do uzyskania w warunkach laboratoryjnych

 


Traktor z hydrostatyczną skrzynią biegów jest znacznie prostszy w obsłudze od traktora z ręczną skrzynią biegów. Ręczna skrzynia biegów wymaga zatrzymania traktora przy każdej zmianie biegu. Hydrostatyczna skrzynia biegów umożliwia bezstopniową regulację prędkości, bez przerywania jazdy


 

Warunki gwarancji na urządzenie:

 

 • 36 miesiecy przy zakupie konsumenckim
 • 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym

Brak przewoźników dla tego produktu.

Brak opini klientów

Napisz opinię

STIGA Voltage Combi 50 S AE - Kosiarka akumulatorowa

Skoś problem zaniedbanej trawy Nowoczesne i wydajne kosiarki elektryczne i akumulatorowe to rozwiązania dla osób, które nie tylko cenią sobie komfort pracy przy użyciu sprzętu najwyższej jakości, ale też przy tym pracę cichą i wydajną. Poza tym nasze urządzenia charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą, na co wpływ ma między innymi lekki korpus, czy ergonomiczna rączka.

Stiga oferuje sprzęt ogrodniczy: kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosiarki samojezdne, kosy, podcinarki, glebogryzarki, odśnieżarki.